Wanneer zijn de tennislessen?

Voor de jeugdtrainingen van TSBJ zijn er 3 lesperiodes.
-    Zomer: April tot juli (13 lesweken)
-    Herfst: September tot december (13 lesweken)
-    Winter: Januari tot maart (10 lesweken)

                              
Uitleg over de kleuren vind je op deze pagina. Een lesuur duurt 50 minuten. En een groepsles met zijn vieren kan gestart worden bij 3 aanmeldingen, een groepsles van 6 personen bij 5 aanmeldingen.

Hieronder vind je de trainingen voor Herfst 2021, startend in de week van 6 september 2021. Klik op de kleur waarvoor je de lessen wil zien:

   Rood
   Oranje
   Groen
   Geel

 

 

Rood

Maandag   17.00-18.00
4 op 1 baan
Rood 3.3 / Oranje 1.1  Natassja van Leeuwen

Angie Groen
Livia van de Stadt
Floor den Dolder
OPEN PLEK 

Woensdag   14.00-15.00
6 op 2 banen
Rood 3.3 / Oranje 1.1  Natassja van Leeuwen

Tijmen van Dijk
Angie Groen
Pepijn Willemsen
Dani Rosario Lopes
Jaymany Henley
Jeh'rell te Vrede

Vrijdag   16.00-17.00
6 op 2 banen
Rood 2.1 Eric van der Jagt

Satyan Koendjbiharie
Tobi Lansdorp
Mees van Dijk
Tess Willemsen
Ruben van der Burg
OPEN PLEK

 

 

Oranje

Maandag    16.00-17.00
6 op 2 banen
Oranje 2.2 Natassja van Leeuwen

Iris Woltheus
Rowan Ammerlaan
Willemijn Paardekooper
Mila Gioia do Rosario Lopes
Joamy Linkerhof
Eva van der Wurff

Maandag   17.00-18.00
4 op 1 baan
Rood 3.3 / Oranje 1.1  Natassja van Leeuwen

Angie Groen
Livia van de Stadt
Floor den Dolder
OPEN PLEK

Woensdag   14.00-15.00
6 op 2 banen
Rood 3.3 / Oranje 1.1  Natassja van Leeuwen

Tijmen van Dijk
Angie Groen
Pepijn Willemsen
Dani Rosario Lopes
Jaymany Henley
Jeh'rell te Vrede

Woensdag   15.00-16.00
6 op 2 banen
Oranje 3.3  Natassja van Leeuwen

Owen van der Toorn
Amy Stolk
Bas Jacobs
Mirthe Bakker
Rens van der Wel
Vicenco van Brakel

Woensdag   16.00-17.00
6 op 2 banen
Oranje 2.2  Natassja van Leeuwen

Jonas vd Sande
Feliciano van Brakel
Ilias van Looij
Sara Usi
Berfin Korkmaz
Janna Bovenschen 

Vrijdag   17.00-18.00
6 op 2 banen
Oranje 3.3  Eric van der Jagt

Nikki de Vor
Iza van den Berg
Benjamin Tuijl
Luc Breugem
Stijn Luiten
Ruben van der Burg

 

 

Groen

Maandag   15.50-16.40
4 op 1 baan
Groen 3.3  Christel Bijvoet

Linn van der Goes
Karlijn Schmitz
OPEN PLEK
OPEN PLEK 

Dinsdag   15.30-16.30
4 op 1 baan
Groen 1.1  Christel Bijvoet

Isa van Meggelen
Bo Storre
Stéphanie ter Schegget
Maya Schaart  

Dinsdag   16.00-17.00
6 op 2 banen
Groen 3.3  Natassja van Leeuwen

Jens van der Goes
Nourdin van Looij
Luc de Vor
Finn van der Ende
Dominic Cotea
Sjoer van Dolder 

Donderdag   15.45-16.45
4 op 1 baan 
Groen 3.3  Natassja van Leeuwen

Kathelijne van Rijn
Yfke van der Blom
Naomi Lansdorp
Emilie Christ  

Vrijdag   16.00-17.00
6 op 2 banen
Groen 2.2  Christel Bijvoet

Lizzy Tiel
Puck Overmars
Naomi Gabry
Steijn Burger
Jop Koster
Loes Blom 

 

 

Geel

 

Maandag   16.40-17.30
6 op 2 banen
Geel 3.3  Christel Bijvoet

Demi de Jong 
Desny Linkerhof 
Muriel Gabry 
Jolie Verbakel 
Amber Kouwenhoven 
OPEN PLEK

Maandag   18.00-19.00
6 op 2 banen
Geel 1.1  Eric van der Jagt

Renske Bovenschen 
Lisa Wark 
Lotte Blom
Lynn van Reeuwijk
Charlène de Groot
Núria Costa

Maandag   18.00-19.00
4 op 1 baan
Geel 4.5  Natassja van Leeuwen

Giulio Peters 
Luc Nooijen 
Barak Schaart 
Cas van Meggelen

Dinsdag   16.30-17.30
4 op 1 baan
Geel 1.1  Christel Bijvoet

Hidde Hogeboom 
Tygo van der Akker 
Sam Proefles
OPEN PLEK

Dinsdag   17.00-18.00
4 op 1 baan
Geel 3.3  Eric van der Jagt

Thijs Olierook 
Ids Overmars 
Tijn Vogels 
Puck vd Windt

Dinsdag   17.00-18.00
6 op 2 banen
Geel 4.5  Natassja van Leeuwen

Cas van Meggelen 
Björn Schmitz 
Giulio Peters 
Luc Nooijen 
Barak Schaart 
Max Storre

Dinsdag   18.00-19.00
6 op 2 banen
Geel 4.4  Berry Janse

Muriel ter Schegget 
Sofie Kerkhof 
Quinty Verbakel 
Nienke Vonk 
Megan Huigen
Elize van Stam

Dinsdag   18.00-19.00
6 op 2 banen 
Geel 4.4  Eric van der Jagt

Famke Vonk
Jamila van Brakel
OPEN PLEK
OPEN PLEK
OPEN PLEK
OPEN PLEK

Dinsdag   18.00-19.00
4 op 1 baan
Geel 3.3  Natassja van Leeuwen

Noa Ammerlaan 
Aimée Peters 
Sezen Eggen 
Lieke van Helden

Woensdag   18.00-19.00
6 op 2 banen
Geel 3.3   Eric van der Jagt

Daan van Meijgaarden
Lisa van der Burg
Thijn Koster
OPEN PLEK
OPEN PLEK
OPEN PLEK 

Donderdag   16.45-17.45
6 op 2 banen
Geel 1.1  Natassja van Leeuwen

Tijs van der Wel 
Julius van der Blom 
Victor Bleeker 
Daan Olierook
Lyam van der Toorn 
Berend den Dolder

Donderdag   17.45-18.45
6 op 2 banen
Geel 2.1  Natassja van Leeuwen

Remco Lansdorp 
Tim Jacobs 
Matthijs Prinsze 
Thijs van Stam 
Timo van der Stelt
OPEN PLEK

Donderdag   18.00-19.00
6 op 2 banen
Geel 3.3  Eric van der Jagt

Jeroen Oldeman 
Lucia Bleeker
Thijn Koster
Isabel van Deursen
Jathusan Kumaresu
Jasper Oldenburg

Vrijdag   17.00-18.00
4 op 1 baan 
Geel  1.1  Christel Bijvoet

Lieke Heijerman 
Evy Berkhof 
Rosalie Kruijt
OPEN PLEK