Competitie

september 2018

vrijdag 14 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
vrijdag 21 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 3-ZEVENHUIZEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00NIEUWKOOP 1-BLEISWIJK 4Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00DE HOEK 8-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 5-BARENDRECHT 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 1-SOBRI 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 3-REBOUNCE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 7Stand
19:00RLTC 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00PHARO 1-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00SCHIEBROEK 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 2-BUYTENWEGH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 77Stand
19:15ARTESIA 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 22 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-SCHIEBROEK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00DE GOUWE SMASH 1-BLEISWIJK 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:00BLEISWIJK 2-SEGHWAERT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
10:00BLEISWIJK 1-KEENENBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
10:00BLEISWIJK 2-CAPELLE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
12:00NIEUWERKERK 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SASSENHEIM 2-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30KRALINGEN 4-BLEISWIJK 2Gravel
zondag 23 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00BERKENRODE 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 78Stand
09:00BLEISWIJK 2-PLASWIJCK '62 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 89Stand
09:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
11:00WW 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 2-DE AERONAUTEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 115Stand
12:00PHARO 1-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 1-ZOETERMEER 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
12:00BLEISWIJK 1-TEAN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00CAPELLE 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00LOVE '70 1-BLEISWIJK 3Hardcourt
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00BLEISWIJK 4-ROOMBURG 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BLEISWIJK 2-TOC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DEKKER ROKKEVEEN 2-BLEISWIJK 5Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 77Stand
19:00BLEISWIJK 1-BOTESA 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ZEVENHUIZEN 2-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00TE WERVE 1-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 1-HIATEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BLEISWIJK 2-SEGHWAERT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BLEISWIJK 1-NIEUWERKERK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00NOOTDORP 2-BLEISWIJK 2Gravel
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00'T LOO 2-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00BLEISWIJK 3-UNICUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:00OMMOORD 1-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
10:00ROZENBURG 3-BLEISWIJK 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:00BLEISWIJK 2-PASSING SHOT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-FORESCATE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
13:00TANTHOF DELFT 1-BLEISWIJK 2Kunstgras
zondag 30 september 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 89Stand
09:00DEKKER ROKKEVEEN 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 115Stand
09:00BLEISWIJK 3-OMMOORD 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 78Stand
09:30REBOUNCE 3-BLEISWIJK 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-ALBLASSERDAM 1Tenniskidscourt
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:00EVERGREEN 1-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:00WADDINXVEEN 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
10:30VICTORIA 2-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
11:00BLEISWIJK 1-PIJNACKER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 1-KEENENBURG 1Roodzand Kunstgras