Najaarscompetitie 2019


Klik hier voor de KNLTB pagina met een overzicht van de teams, wedstrijden en resultaten.
 

Vrijdagavond    
     
Gemengd dubbel 17+ 1   Gemengd dubbel 17+ 2
Bart van Dijk ( C )   Petra Breugem ( C )
Martijn Schmitz   Georgette Kester
Ton de Graaf   Ferry Adegeest
Yvonne Hofman   Patrick Blom
Cindy Veenhof   Ellen Bogaards
Marlies Osinga   Xandra Weerdenburg 
Jeroen Schmitz    
Natasja van Houten     
     
Heren dubbel 17+ 1   Heren dubbel 17+ 2
Roland van Meggelen ( C )   Justin Linkerhof ( C )
Mike van den Broek   Tim. v. Aalst
Eelco Storre   Tom Dedel
Berry Janse   Paul Dedel 
Ron van den Houten   Arjan de Jong
Edwin Sol    Geoffrey Storre
Mike Jansen    Frans de Koning
     
Dames dubbel 17+ 1   Dames dubbel 17+ 2
Demi de Vreugd ( C )   Anja van Stam ( C )
Michelle Wicklert    Iris Lansdorp 
Celeste Meijer   Marit Plugge 
Emma v/d Berg    Natascha Rieff
Valerie Schweers    Linda Heemskerk
Marije Burg    Victoria Wassenaar
Jennifer Meijer    Mandy Langstraat 
Leanne de Wildt     
     
Dames dubbel 17+ 3   Dames dubbel 17+ 4
Joke Wolf ( C )   Linda van der Drift ( C )
Agnes Doorduin   Marieke de Jonge
Harriet Hooft    Marleen Weekhout
Merel Luijenduijk   Karolijn Dulfer
Chantal Ruijten    Wei van Deursen
Gul Zwinkels     
     
Dames dubbel 17+ 5   Dames dubbel 17+ 6
Kim Bross ( C )   Linda Tits ( C )
Suzan Heimeriks   Tessa de Groot 
Bianca van den Bulk   Kirsten de Groot 
Marissa Hoogeboom   Natsja Kompanje
Angelien v/d Nouweland    Lieke v/d Berge
Isabelle v/d Bosch     
     
Dames dubbel 35+1   Dames dubbel 35+2
Jolanda den Breejen ( C )   Corrine de Jonge ( C )
Jose Hoppenbrouwer    Miranda Weggeman 
Jolanda van der Zwan    Brenda Truijens
Catharina van Westenbrugge   Ellen de Graaf 
Karin de Koning   Marianne Sterkenburg
    Karin de Jong 
   

Carolien Wijtman 

 

Zaterdag    
     
Heren 17+(2xE 3xD) 1   Heren 17+(2xE 3xD) 2
Harald Gabriel ( C )   Bart Rijnbeek ( C )
Geoffrey Boltjes   Tom Hoppenbrouwer 
Tim Dicke   Rick Gabriel 
Wilco van Dolder   Bas de Graaf 
Robbert v/d Linde   Raoul Kooij 
Gerben de Groot    
     
Heren 17+( 4xD ) 1   Heren 17+( 4xD ) 2
Per v/d Bosch ( C )   Stef Hoppenbrouwer ( C )
Danny de Witte   Nico Dammers 
Ron Westerduin   Arjan van Santen 
Ed van den Bulk    Ad v/d Berg 
Jimmy de Vreugd   Rene Rutten 
Marnix Schouten   Bas v/d Velden 
Edward van Deursen   Kees Jan van Deursen 
    Wouter Hoppenbrouwer 
     
Dames 17+(2xE 3xDD) 1   Dames 17+(2xE 3xDD) 2
Jacqueline Trompetter ( C )   Ngoc Berris ( C )
Petra Dik   Britta Verschoor
Michelle Dicke    Susan van den Bosch
Sabrine v/d Broek   Lisette Schmitz
Digna van Santen   Erna Vermeer 
Ennie van Driel   Joyce Glerum 
Ellen Rotscheid    Sylvia van Krieken 
    Sabine van Bennekom
     
Dames 17+ 1 (4xE 2xDD)    Dames 17+(4x DD ) 1
Nikki Valentin ( C )   Ariadne Vd klugt ( C )
Irene de Vos    Miranda gabriel
Maaike Willemsen   Marijke van Vliet
Brigitta Endert   Heleen Vd Pijl
Sylvia Muit    Agnes aardoom
Cherelle Bontje    Cora van eijken
    Carin Hoenderop 
    Jacqueline van Winden 
     
Dames 17+ 1 (4xD) 2   Gemengd 1 (2xE 3xD)
Chanell da Thesta ( C )   Liesbeth Verdoes ( C )
Nance v/d Berg    Erik Middelveld 
Anouk de Hoog    Hans van Stam 
Annelies Kerkhof   Carmen de Gruijl
Jeanine Koeleman   Saskia Teurlings
Suus Korthorst     
Petra Pruissen    
Sandra Velzen     

 

Zondag    
     
Heren 17+ 1   Gemengd 1 (2xE 3xD)
Jesper van Diest ( C )   Roy van den Berg ( C )
Joost de Goeij   Job van den Berg 
Jelmer Haitsma   Sander Westerduin
Thomas Houthuizen   Joost van Essen
Justin van Santen   Emma van den Berg
Brain Straver   Elise de Koning 
Jeroen Dik   Lieke van Essen
     
Gemengd 2 (2xE 3xD)    
Tessa de Groot ( C)    
Suzan Heimeriks     
Nicole van den Bosch    
Stefan Hendriks    
Arjan van der Burg    
Frans de koning