Organisatie 2018

 

 

LAWN TENNIS VERENIGING BLEISWIJK

Locatie: Götzenhainsingel 14, 2665 KP Bleiswijk  -   Telefoon: 010 5290780

Postadres: Postbus 131, 2665 ZJ Bleiswijk

 

Website :   www.ltvbleiswijk.nl

Bank      :   ABN AMRO - IBAN: NL59ABNA0493117040

 

Personen met buitengewone verdiensten

Ereleden:

Jan van Weede , Jos Hagenaars, Ted Kuijk, Jacques Ruijgrok

Ereleden in gedachten:

Andrea Schenkels, Jur Dik  

Leden van verdienste:

Annette Valkenburg, Aukje Krekt, Gerard Wooning

                         

Dagelijks bestuur

Voorzitter: Gerben de Groot

voorzitter@ltvbleiswijk.nl

Penningmeester: Bert Amesz 

penningmeester@ltvbleiswijk.nl

Secretariaat: Marina Spelbrink

secretariaat@ltvbleiswijk.nl

 

Clubspecialisten

Financiële administratie: Eelco Storre

administratie@ltvbleiswijk.nl              

Ledenadministrateur: Stef Hoppenbrouwer

ledenadministratie@ltvbleiswijk.nl 

Competitieleider: Jimmy de Vreugd

competitieleider@ltvbleiswijk.nl

Barcommissie: Michelle Dicke en Jennifer Meijer

barcommissie@ltvbleiswijk.nl                

Webmaster: Aukje Krekt

lawn.tennis.vereniging.bleiswijk@ltvbleiswijk.nl  

IT ondersteuner en baanbezetting: Wim van Berkum

itondersteuning@ltvbleiswijk.nl

 

Jeugdcommissie   jeugdcommissie@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter: vacature

Secretariaat: Annelies Kerkhof, Leonie Huigen

Penningmeester: Jacqueline v.d. Broek

Commissieleden: Natascha Rieff, Sara Dandeker, Marja Manuel

 

Barcommissie   barcommissie@ltvbleiswijk.nl 

Voorzitters/Duo: Marina Spelbrink en Michelle Dicke 

Penningmeester: Ad v.d. Berg

Secretariaat: Michelle Dicke 

Commissieleden: 

Richard Dekker, Sanne de Groot-Lubbers

Astrid van Selm, Jennifer Meijer, Joyce Putman

Alex Wicklert, Ronnie Zeelenberg , Miranda Gabriel

 

Parkcommissie:   parkcommissie@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter: Jan van Weede,

Commissieleden:

Jacques Ruijgrok, Jacques Pouw, Wim van Berkum

Jan de Jong, Jan v.d. Spek (2)

 

 

Beheer clubhuis:

Helma Brons en  Marian Benningshof

 

Sponsoring:   sponsorcommissie@ltvbleiswijk

 

Pr & Communicatie:    pr@ltvbleiswijk.nl  

Denise van Vliet

 

Hostess:

Louise van Tulder

 

Oldtimers heren, oldtimers@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter:  Dick van Veen   

Secretaris:  Rinus Olierook, Piet Rotteveel     

Penningmeester:  Piet Rotteveel          

Commissieleden: Bart Rijnbeek, Theo van Esdonk

 

Leiding LTV Bleiswijk toernooien

Voorzitter Bleiswijk Open Jeugd:

Britta Verschoor, openjeugd@ltvbleiswijk.nl  

Voorzitter Jeugd Club Kampioenschappen: 

CHECK,  jck@ltvbleiswijk.nl                 

Voorzitter Senioren Club Kampioenschappen:

Onno Jacobs, sck@ltvbleiswijk.nl  

Voorzitter Bleiswijk Open:

Roland van Meggelen, bleiswijkopen@ltvbleiswijk.nl

 

Clubevenementen

Leiding heren dinsdagavond:

Danny de Witte, Guido Brouwer, Wouter Storre

Leiding dames woensdagochtend: 

Riet Valkenburg

Leiding dames woensdagavond:

Lissy Dicke, Michelle Dicke   

Leiding old-timers vrijdagochtend:

Piet Rotteveel, Ton de Beer, Jan v.d. Spek (2)

 

Tennisschool Berry Janse (TSBJ)

Berry Janse Clubtrainer, berry@tsbj.nl

Eric van der Jagt Clubtrainer, eric@tsbj.nl

Serge Aardoom Clubtrainer, serge@tsbj.nl