Organisatie

  

LAWN TENNIS VERENIGING BLEISWIJK

Locatie: Götzenhainsingel 14, 2665 KP Bleiswijk  -   Telefoon: 010 5290780
Postadres: Postbus 131, 2665 ZJ Bleiswijk
Website :   www.ltvbleiswijk.nl
Bank      :   ABN AMRO - IBAN: NL59ABNA0493117040

 

Personen met buitengewone verdiensten

Ereleden: Jan van Weede , Jos Hagenaars, Ted Kuijk, Jacques Ruijgrok, Roland van Meggelen

Ereleden in gedachten: Andrea Schenkels, Jur Dik  

Leden van verdienste: Annette Valkenburg, Aukje Krekt, Gerard Wooning

                         

Dagelijks bestuur

Voorzitter: Gerben de Groot, voorzitter@ltvbleiswijk.nl

Penningmeester: vacature, penningmeester@ltvbleiswijk.nl

Secretariaat: Marina Spelbrink, secretariaat@ltvbleiswijk.nl

 

Clubspecialisten

Financiële administratie: Eelco Storre, administratie@ltvbleiswijk.nl              

Ledenadministrateur: Stef Hoppenbrouwer, ledenadministratie@ltvbleiswijk.nl 

Competitieleider: Jimmy de Vreugd, competitieleider@ltvbleiswijk.nl

Barcommissie: Michelle Dicke en Jennifer Meijer, barcommissie@ltvbleiswijk.nl                

Website: Corine Hillen, lawn.tennis.vereniging.bleiswijk@ltvbleiswijk.nl  

Baanbezetting: Wim van Berkum, afhangbord@ltvbleiswijk.nl

 

Jeugdcommissie jeugdcommissie@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter: Linda Olierook en Lisette Schmitz-Sluimer

Secretariaat: Agnes Doorduin

Penningmeester: Iris Vogelaar

Commissieleden: Natascha Rieff, Sara Dandeker, Corine Hillen
 

Barcommissie barcommissie@ltvbleiswijk.nl 

Voorzitter: Marina Spelbrink en Michelle Dicke 

Secretaris: Michelle Dicke

Penningmeester: Ad van den Berg

HACCP: Miranda Gabriel

Werkgroep evenementen: Jennifer Meijer, Ronnie Zeelenberg, Sanne Lubbers, Miranda Gabriel, Tessa de Groot

Werkgroep Indeling Rooster en Barbezetting: Harald Gabriel en Marina Spelbrink

Technische Zaken & Inkoop: Michelle Dicke, Guido Brouwer

Werkgroep ICT: Sanne Lubbers, Richard Dekker

 

Parkcommissie:  parkcommissie@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter: Jan van Weede

Commissieleden: Jacques Ruijgrok, Jacques Pouw, Wim van Berkum, Jan de Jong, Jan v.d. Spek (2)


Activiteitencommissie: activiteitencommissie@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter: Arjan van Santen

Secretaris: José Hoppenbrouwer

Commissieleden: Iris Lansdorp, Irene de Vos

 

Beheer clubhuis:

Helma Brons en  Marian Benningshof

 

Sponsoring: sponsorcommissie@ltvbleiswijk

 

Pr & Communicatie: pr@ltvbleiswijk.nl  

Voorzitter: Denise van Vliet
Commissieleden: Linda Gengenbach, Corine Hillen

 

Hostess:

Louise van Tulder

 

Oldtimers heren, oldtimers@ltvbleiswijk.nl

Voorzitter:  Dick van Veen   

Secretaris:  Rinus Olierook, Piet Rotteveel     

Penningmeester:  Piet Rotteveel          

Commissieleden: Bart Rijnbeek, Theo van Esdonk

 

Leiding LTV Bleiswijk toernooien

Voorzitter Bleiswijk Open Jeugd:

Britta Verschoor, openjeugd@ltvbleiswijk.nl  

Voorzitter Jeugd Club Kampioenschappen: 

jeugdcommissie,  jck@ltvbleiswijk.nl                 

Voorzitter Senioren Club Kampioenschappen:

Onno Jacobs, sck@ltvbleiswijk.nl  

Voorzitter Bleiswijk Open:

Roland van Meggelen, bleiswijkopen@ltvbleiswijk.nl

 

Clubevenementen

Leiding heren dinsdagavond:

Danny de Witte, Guido Brouwer, Wouter Storre

Leiding dames woensdagochtend: 

Riet Valkenburg

Leiding dames woensdagavond:

Lissy Dicke, Michelle Dicke   

Leiding old-timers vrijdagochtend:

Piet Rotteveel, Ton de Beer, Jan v.d. Spek (2)

 

Tennisschool Berry Janse (TSBJ)

Berry Janse Clubtrainer, berry@tsbj.nl

Eric van der Jagt Clubtrainer, eric@tsbj.nl

Natassja van Leeuwen Clubtrainer, natassja@tsbj.nl