Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
SCHIEBROEK 9-BLEISWIJK 2
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-TIOD 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-ZEVENSPRONG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00KRALINGEN 3-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-EVERGREEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 1-CC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 3-CAPELLE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 2-MOORDRECHT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-OOSTVOORNE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30TOC 3-BLEISWIJK 2
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:30VICTORIA 2-BLEISWIJK 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
15:30NIEUWERKERK 3-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30BE FAIR 3-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
THOR DE BATAAF 11-BLEISWIJK 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:00BLEISWIJK 1-STEVENSHOF 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:00BLEISWIJK 1-ZEVENSPRONG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00DEKKER ROKKEVEEN 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00BLEISWIJK 1-THOR DE BATAAF 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
11:30DELFTSE TENNISBOND 1-BLEISWIJK 1Gravel
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-ZWIJNDRECHT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 2-BE QUICK-GOUDA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 3-WADDINXVEEN 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HIATEN 5-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 2-MOORDRECHT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00LANGELAND 4-BLEISWIJK 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00LANGELAND 3-BLEISWIJK 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BLEISWIJK 3-PHARO 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BE FAIR 3-BLEISWIJK 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BLEISWIJK 4-BE FAIR 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BLEISWIJK 3-EVERGREEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00KRIMPEN 1-BLEISWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00NUMANSDORP 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-SCHIEBROEK 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
SCHIEDAM NOORD 1-BLEISWIJK 1
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-BERGVLIET 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-CAPELLE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 2-VICTORIA 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 3-DE DRIE HEUGELS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-PHARO 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 4-BE FAIR 9Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 1-BE QUICK-GOUDA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30DE DRIE HEUGELS 4-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:30RHOON 2-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00SMITSHOEK 1-BLEISWIJK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:30DE KOOISTEE 2-BLEISWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:30PUTTERSHOEK 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
09:00AD ASTRA 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-LEIMONIAS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-IJBURG 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
12:00DE MERENWIJK 6-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
13:30CAPELLE 2-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00POORTUGAAL 1-BLEISWIJK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00LANGELAND 1-BLEISWIJK 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00KRIMPEN 2-BLEISWIJK 3Gravel
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
18:00TRIOMF 4-BLEISWIJK 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-ORANJE WIT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BERGVLIET 2-BLEISWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BE FAIR 2-BLEISWIJK 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE SLUIPERS 4-BLEISWIJK 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BLEISWIJK 3-DE SLUIPERS 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 7-WADDINXVEEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00D'OUDELANDE 2-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 2-VICTORIA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00BLEISWIJK 1-DASH '35 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00MOORDRECHT 1-BLEISWIJK 1Gravel
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 2-NIEUWERKERK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 3-OUD-BEIJERLAND 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TOP PAPENDRECHT 4-BLEISWIJK 1Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 2-SLAGWAARDIG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 5-LEKKERKERK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 6-ZEVENHUIZEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00WADDINXVEEN 4-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00NIEUW-LEKKERLAND 2-BLEISWIJK 7Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BLEISWIJK 4-KRALINGEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BLEISWIJK 3-WADDINXVEEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00WADDINXVEEN 2-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00PLASWIJCK '62 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 5Roodzand Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00KRALINGEN 3-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-CC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-KRALINGEN 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 1-AEOLUS-OLEDO 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 2-LOS AMIGOS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-WADDINXVEEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30LANGELAND 2-BLEISWIJK 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:30OMMOORD 2-BLEISWIJK 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30WADDINXVEEN 2-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE SLUIPERS 2-BLEISWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HOOGVLIET 2-BLEISWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:00BERKENRODE 5-BLEISWIJK 3Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
HOLY 1-BLEISWIJK 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
08:30ZOETERMEER 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-DE HOEK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:00BLEISWIJK 1-NIEUWE SLOOT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:00BLEISWIJK 1-ZOETERMEER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HTV BERG EN DAL 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BERGVLIET 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TVKL 1-BLEISWIJK 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00PHARO 3-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras