Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-TIOD 20 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-ZEVENSPRONG 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00KRALINGEN 3-BLEISWIJK 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-EVERGREEN 10 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 1-CC 21 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 3-CAPELLE 32 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 2-MOORDRECHT 32 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-OOSTVOORNE 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30SCHIEBROEK 9-BLEISWIJK 24 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30TOC 3-BLEISWIJK 21 - 4
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:30VICTORIA 2-BLEISWIJK 42 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
15:30NIEUWERKERK 3-BLEISWIJK 14 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30BE FAIR 3-BLEISWIJK 33 - 2Roodzand Kunstgras
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:00BLEISWIJK 1-STEVENSHOF 45 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:00BLEISWIJK 1-ZEVENSPRONG 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:45THOR DE BATAAF 11-BLEISWIJK 13 - 5
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
11:30DELFTSE TENNISBOND 1-BLEISWIJK 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00DEKKER ROKKEVEEN 1-BLEISWIJK 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00BLEISWIJK 1-THOR DE BATAAF 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 095Stand
08:30ZOETERMEER 1-BLEISWIJK 11 - 5
Gelieve om 8:15 aanwezig te zijn, zodat er om 8:30 kan worden begonnen. Let op! Er kan op ons park alleen met PIN worden betaald.
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 086Stand
09:00BOTESA 2-BLEISWIJK 32 - 4
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-ZWIJNDRECHT 24 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 2-BE QUICK-GOUDA 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 3-WADDINXVEEN 23 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HIATEN 5-BLEISWIJK 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 2-MOORDRECHT 21 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00LANGELAND 4-BLEISWIJK 52 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00LANGELAND 3-BLEISWIJK 62 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BLEISWIJK 3-PHARO 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BE FAIR 3-BLEISWIJK 72 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BLEISWIJK 4-BE FAIR 40 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BLEISWIJK 3-EVERGREEN 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00KRIMPEN 1-BLEISWIJK 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00NUMANSDORP 1-BLEISWIJK 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-SCHIEBROEK 22 - 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00SCHIEDAM NOORD 1-BLEISWIJK 11 - 4
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-BERGVLIET 22 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-CAPELLE 22 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 2-VICTORIA 22 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 3-DE DRIE HEUGELS 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-PHARO 24 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 4-BE FAIR 94 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 1-BE QUICK-GOUDA 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30DE DRIE HEUGELS 4-BLEISWIJK 32 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:30RHOON 2-BLEISWIJK 15 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00SMITSHOEK 1-BLEISWIJK 10 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:30DE KOOISTEE 2-BLEISWIJK 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:30PUTTERSHOEK 1-BLEISWIJK 13 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-LEIMONIAS 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-IJBURG 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
09:00AD ASTRA 1-BLEISWIJK 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 086Stand
08:30ZOETERMEER 2-BLEISWIJK 33 - 3
Gelieve om 8:15 aanwezig te zijn, zodat er om 8:30 kan worden begonnen. Let op! Er kan op ons park alleen met PIN worden betaald.
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 133Stand
08:45OMMOORD 1-BLEISWIJK 13 - 3
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 095Stand
09:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 24 - 2
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
12:00DE MERENWIJK 6-BLEISWIJK 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
13:30CAPELLE 2-BLEISWIJK 11 - 7Roodzand Kunstgras
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00POORTUGAAL 1-BLEISWIJK 11 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00LANGELAND 1-BLEISWIJK 21 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00KRIMPEN 2-BLEISWIJK 32 - 3Gravel
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
18:00TRIOMF 4-BLEISWIJK 42 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-ORANJE WIT 33 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BERGVLIET 2-BLEISWIJK 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BE FAIR 2-BLEISWIJK 54 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE SLUIPERS 4-BLEISWIJK 62 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BLEISWIJK 3-DE SLUIPERS 54 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 7-WADDINXVEEN 32 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00D'OUDELANDE 2-BLEISWIJK 33 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 2-VICTORIA 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00BLEISWIJK 1-DASH '35 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00MOORDRECHT 1-BLEISWIJK 13 - 1Gravel
maandag 21 mei 2018
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 094Stand
09:00BLEISWIJK 2-TRIOMF 23 - 3
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 2-NIEUWERKERK 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 3-OUD-BEIJERLAND 12 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TOP PAPENDRECHT 4-BLEISWIJK 11 - 3Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 2-SLAGWAARDIG 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 5-LEKKERKERK 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 6-ZEVENHUIZEN 30 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00WADDINXVEEN 4-BLEISWIJK 31 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00NIEUW-LEKKERLAND 2-BLEISWIJK 72 - 2Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BLEISWIJK 4-KRALINGEN 33 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BLEISWIJK 3-WADDINXVEEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00WADDINXVEEN 2-BLEISWIJK 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00PLASWIJCK '62 1-BLEISWIJK 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 54 - 0Roodzand Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00KRALINGEN 3-BLEISWIJK 15 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-CC 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-KRALINGEN 71 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 34 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 1-AEOLUS-OLEDO 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 2-LOS AMIGOS 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-WADDINXVEEN 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30LANGELAND 2-BLEISWIJK 21 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:30OMMOORD 2-BLEISWIJK 44 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30WADDINXVEEN 2-BLEISWIJK 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE SLUIPERS 2-BLEISWIJK 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HOOGVLIET 2-BLEISWIJK 25 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
15:00BERKENRODE 5-BLEISWIJK 34 - 1Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
08:30ZOETERMEER 1-BLEISWIJK 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-DE HOEK 35 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:00BLEISWIJK 1-NIEUWE SLOOT 36 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:00BLEISWIJK 1-ZOETERMEER 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:30HOLY 1-BLEISWIJK 13 - 3
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:30HTV BERG EN DAL 1-BLEISWIJK 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 094Stand
08:30PLASWIJCK 2-BLEISWIJK 25 - 1
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 095Stand
09:00PIJNACKER 2-BLEISWIJK 11 - 5
Starttijd 09:00, 08:30 verzamelen
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 133Stand
09:00BLEISWIJK 1-KRALINGEN 11 - 5
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BERGVLIET 1-BLEISWIJK 12 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TVKL 1-BLEISWIJK 23 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00PHARO 3-BLEISWIJK 32 - 3Roodzand Kunstgras