Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-TOC 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00KRALINGEN 2-BLEISWIJK 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 5-ZEVENHUIZEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 6-PLASWIJCK '62 30 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BE QUICK-GOUDA 3-BLEISWIJK 30 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 7-LEKKERKERK 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00D'OUDELANDE 3-BLEISWIJK 43 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00PLASWIJCK '62 2-BLEISWIJK 33 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 2-PLASWIJCK '62 31 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00BLEISWIJK 1-'T VELDJE 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00AD ASTRA 1-BLEISWIJK 12 - 2Gravel
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
10:00SCHIEDAM NOORD 3-BLEISWIJK 21 - 4
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-AEOLUS-OLEDO 94 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 2-REBOUNCE 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-TC '73 10 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-OVERSCHIE 25 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 4-CAPELLE 63 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 1-RLTC 31 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30NIEUWERKERK 2-BLEISWIJK 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:30'S-GRAVENDEEL 1-BLEISWIJK 35 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:30WADDINXVEEN 3-BLEISWIJK 24 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00LEKKERKERK 1-BLEISWIJK 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00HEER JAN 1-BLEISWIJK 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30ZEVENHUIZEN 2-BLEISWIJK 13 - 2Roodzand Kunstgras
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-DE DALLE 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-AEOLUS-OLEDO 34 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-LANGELAND 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:30DELFTSE TENNISBOND 1-BLEISWIJK 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:00RIJSHAEGHE 1-BLEISWIJK 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 086Stand
09:00BLEISWIJK 3-BE QUICK/G 23 - 3
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 094Stand
09:00AEOLUS OLEDO 1-BLEISWIJK 23 - 3
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 095Stand
09:00BLEISWIJK 1-DELFTSE HOUT 11 - 5
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 133Stand
09:00Open Tennisvereniging Alexanderstad 1-BLEISWIJK 10 - 6
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
13:30CROMWIJCK 2-BLEISWIJK 12 - 4Roodzand Kunstgras
dinsdag 10 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00VLAARDINGEN 3-BLEISWIJK 10 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TOP PAPENDRECHT 3-BLEISWIJK 23 - 2Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ZEVENHUIZEN 1-BLEISWIJK 33 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00PAPENDRECHT 2-BLEISWIJK 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 2-GOUDERAK 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00NIEUW-LEKKERLAND 3-BLEISWIJK 53 - 1Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00D'OUDELANDE 4-BLEISWIJK 64 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BLEISWIJK 3-KRIMPEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BE QUICK-GOUDA 2-BLEISWIJK 71 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BLEISWIJK 4-PLASWIJCK '62 40 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00BLEISWIJK 3-TRIOMF 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TRIOMF 4-BLEISWIJK 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00NIEUWERKERK 1-BLEISWIJK 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-GOUDERAK 14 - 0Roodzand Kunstgras
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
11:30RHOON 3-BLEISWIJK 33 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-TOP PAPENDRECHT 30 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-SMITSHOEK 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 1-SPIJKENISSE 20 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 3-TIOD 30 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00KRALINGEN 9-BLEISWIJK 44 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
12:00BLEISWIJK 2-ROZENBURG 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-TER STEEGHE 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00DASH '35 3-BLEISWIJK 13 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30VLAARDINGEN 2-BLEISWIJK 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30BERGVLIET 1-BLEISWIJK 23 - 2Gravel
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00VICTORIA 1-BLEISWIJK 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:00BLEISWIJK 1-PASSING SHOT 86 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:00BLEISWIJK 1-VICTORIA 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:30HOLY 2-BLEISWIJK 15 - 3
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 095Stand
08:30TRIOMF 1-BLEISWIJK 12 - 4
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 086Stand
09:00SLUIPERS 2-BLEISWIJK 34 - 2
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 094Stand
09:00BLEISWIJK 2-VICTORIA 24 - 2
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 133Stand
09:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 12 - 4
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30NAALDWIJK 1-BLEISWIJK 15 - 1Gravel
dinsdag 17 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-RLTC 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 2-DE GOUWE SMASH 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 3-VLAARDINGEN 43 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-DE SLUIPERS 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE SLUIPERS 3-BLEISWIJK 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 5-WADDINXVEEN 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 6-BE FAIR 61 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BE FAIR 5-BLEISWIJK 30 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 7-KRALINGEN 43 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BE QUICK-GOUDA 1-BLEISWIJK 43 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 2-AD ASTRA 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00BLEISWIJK 1-HET WESTRAK 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE SLUIPERS 1-BLEISWIJK 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:30GOUDERAK 1-BLEISWIJK 32 - 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-BARENDRECHT 45 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 2-KRALINGEN 40 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-BERKENRODE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-NIEUWERKERK 52 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 4-TRIOMF 64 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 25 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:30SCHIEBROEK 5-BLEISWIJK 32 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30TOC 2-BLEISWIJK 12 - 3
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30RLTC 2-BLEISWIJK 23 - 2
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:30HIATEN 2-BLEISWIJK 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:00TRIOMF 1-BLEISWIJK 14 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-BERKENRODE 33 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:30PLASWIJCK '62 1-BLEISWIJK 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:30CAPELLE 1-BLEISWIJK 12 - 2Roodzand Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00PIJNACKER 1-BLEISWIJK 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-DE DELFTSE HOUT 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-NOOTDORP 16 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-VLEUTEN DE MEERN 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 133Stand
08:00NIEUWERKERK 1-BLEISWIJK 11 - 5
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 086Stand
09:00BLEISWIJK 3-SEGHWAERT 26 - 0
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 095Stand
09:00BLEISWIJK 1-SEGHWAERT 13 - 3
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 094Stand
09:30ZEVENHUIZEN 1-BLEISWIJK 23 - 3
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:30ZOETERWOUDE 3-BLEISWIJK 10 - 6Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:30BE QUICK-GOUDA 2-BLEISWIJK 13 - 3Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TOP PAPENDRECHT 1-BLEISWIJK 13 - 2Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00PHARO 1-BLEISWIJK 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00CAPELLE 1-BLEISWIJK 32 - 3Roodzand Kunstgras