Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1

Gemengd 1 (35+)

Gemengd 1 (35+)
Petra Pruissen (Captain)8,2904(8)7,4995(7)
Mark Luteijn8,6314(8)8,3432(8)
Raymond Salomon8,6882(8)8,9999(8)
Annelies Kerkhof-Breugem8,6432(8)8,6581(7)
Chanell da Thesta8,8332(8)8,9220(8)
Edgar v.d. Heeden8,8376(8)8,4181(8)
Sandra van Velzen9,1259(8)8,6709(8)
Sander Koeleman8,8105(8)8,5250(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1EVERGREEN 1770032
2TRIOMF 1750226
3CAPELLE 1760124
4BLEISWIJK 1730415
5BERKENRODE 3730414
6SMITSHOEK 1730414
7SCHIEDAM NOORD 171068
8NIEUWERKERK 270077
zaterdag 7 april 2018
13:30NIEUWERKERK 2-BLEISWIJK 12 - 3Roodzand Kunstgras
11:00TRIOMF 1-BERKENRODE 35 - 0Roodzand Kunstgras
12:00SMITSHOEK 1-SCHIEDAM NOORD 13 - 2Kunstgras
13:00EVERGREEN 1-CAPELLE 14 - 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 14 april 2018
10:00SCHIEDAM NOORD 1-NIEUWERKERK 23 - 2
12:00BLEISWIJK 1-SMITSHOEK 11 - 4Roodzand Kunstgras
09:00BERKENRODE 3-EVERGREEN 10 - 5Gravel
13:30CAPELLE 1-TRIOMF 13 - 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
12:00NIEUWERKERK 2-BERKENRODE 31 - 4Gravel
11:00TRIOMF 1-BLEISWIJK 14 - 1Roodzand Kunstgras
12:00SMITSHOEK 1-CAPELLE 10 - 5Kunstgras
13:00EVERGREEN 1-SCHIEDAM NOORD 15 - 0Roodzand Kunstgras
zaterdag 5 mei 2018
12:00BLEISWIJK 1-EVERGREEN 10 - 5Roodzand Kunstgras
13:00SCHIEDAM NOORD 1-TRIOMF 10 - 5
13:30CAPELLE 1-NIEUWERKERK 25 - 0Roodzand Kunstgras
15:00BERKENRODE 3-SMITSHOEK 13 - 2Gravel
zaterdag 12 mei 2018
10:00SCHIEDAM NOORD 1-BLEISWIJK 11 - 4
09:00BERKENRODE 3-CAPELLE 12 - 3Gravel
11:00TRIOMF 1-EVERGREEN 12 - 3Roodzand Kunstgras
12:00SMITSHOEK 1-NIEUWERKERK 24 - 1Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
12:00BLEISWIJK 1-BERKENRODE 34 - 1Roodzand Kunstgras
15:00NIEUWERKERK 2-TRIOMF 11 - 4Roodzand Kunstgras
13:00EVERGREEN 1-SMITSHOEK 15 - 0Roodzand Kunstgras
13:30CAPELLE 1-SCHIEDAM NOORD 14 - 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 2 juni 2018
12:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 12 - 3Roodzand Kunstgras
13:00SCHIEDAM NOORD 1-BERKENRODE 31 - 4
11:00TRIOMF 1-SMITSHOEK 14 - 1Roodzand Kunstgras
13:00EVERGREEN 1-NIEUWERKERK 25 - 0Roodzand Kunstgras