Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2

MijnKNLTB: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2

Gemengd 3 (17+)

Gemengd 3 (17+)
Camiel van Deelen (Captain)8,6559(8)6,8490(7)
Niek Scholten8,8384(8)6,6929(7)
Marene Scholten8,9987(8)7,1953(7)
Manon Buijs8,9999(8)7,1932(7)
Linda Olierook8,9999(8)9,0832(8)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1D'OUDELANDE 222007
1EVERGREEN 122007
3PLASWIJCK '62 221014
4WADDINXVEEN 121014
5BLEISWIJK 321014
6CAPELLE 221013
7GOUDERAK 120022
8TRIOMF 220021
vrijdag 6 april 2018
19:00EVERGREEN 1-CAPELLE 24 - 0Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 2-BLEISWIJK 33 - 1Roodzand Kunstgras
19:00TRIOMF 2-D'OUDELANDE 20 - 4Roodzand Kunstgras
19:30GOUDERAK 1-WADDINXVEEN 11 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
19:00BLEISWIJK 3-TRIOMF 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00CAPELLE 2-GOUDERAK 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00D'OUDELANDE 2-PLASWIJCK '62 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00WADDINXVEEN 1-EVERGREEN 11 - 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 20 april 2018
19:00PLASWIJCK '62 2-WADDINXVEEN 1Roodzand Kunstgras
19:00TRIOMF 2-CAPELLE 2Roodzand Kunstgras
19:00EVERGREEN 1-D'OUDELANDE 2Roodzand Kunstgras
19:30GOUDERAK 1-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
19:00D'OUDELANDE 2-GOUDERAK 1Roodzand Kunstgras
19:00CAPELLE 2-PLASWIJCK '62 2Roodzand Kunstgras
19:00BLEISWIJK 3-EVERGREEN 1Roodzand Kunstgras
19:00WADDINXVEEN 1-TRIOMF 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
19:00TRIOMF 2-PLASWIJCK '62 2Roodzand Kunstgras
19:00WADDINXVEEN 1-CAPELLE 2Roodzand Kunstgras
19:00D'OUDELANDE 2-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
19:30GOUDERAK 1-EVERGREEN 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
19:00EVERGREEN 1-TRIOMF 2Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 2-GOUDERAK 1Roodzand Kunstgras
19:00CAPELLE 2-D'OUDELANDE 2Roodzand Kunstgras
19:00BLEISWIJK 3-WADDINXVEEN 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00CAPELLE 2-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 2-EVERGREEN 1Roodzand Kunstgras
19:00WADDINXVEEN 1-D'OUDELANDE 2Roodzand Kunstgras
19:00TRIOMF 2-GOUDERAK 1Roodzand Kunstgras