Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1

Gemengd 1 (17+)

Gemengd 1 (17+)
Michelle Dicke (Captain)7,0541(7)6,1474(6)
Kim Dedel6,5590(6)6,0349(6)
Richard Dekker7,1806(7)6,2436(7)
Hanko Binnendijk5,6611(6)4,9457(6)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1BLEISWIJK 1742118
2PLASWIJCK '62 1742118
3HET WESTRAK 1733116
4'T VELDJE 1733116
5NIEUWERKERK 1724115
6DASH '35 1723214
7BTV E '68 171159
8NUMANSDORP 170076
vrijdag 6 april 2018
19:00BLEISWIJK 1-'T VELDJE 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00BTV E '68 1-NUMANSDORP 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00DASH '35 1-NIEUWERKERK 12 - 2Gravel
19:00PLASWIJCK '62 1-HET WESTRAK 12 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
19:00NUMANSDORP 1-PLASWIJCK '62 11 - 3Gravel
19:00'T VELDJE 1-DASH '35 12 - 2Gravel
19:00HET WESTRAK 1-BTV E '68 13 - 1Gravel
19:00NIEUWERKERK 1-BLEISWIJK 11 - 3Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00BTV E '68 1-NIEUWERKERK 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00DASH '35 1-NUMANSDORP 13 - 1Gravel
19:00BLEISWIJK 1-HET WESTRAK 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 1-'T VELDJE 14 - 0Roodzand Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
19:00'T VELDJE 1-BTV E '68 14 - 0Gravel
19:00NIEUWERKERK 1-PLASWIJCK '62 12 - 2Gravel
19:00NUMANSDORP 1-BLEISWIJK 10 - 4Gravel
19:00HET WESTRAK 1-DASH '35 13 - 1Gravel
vrijdag 18 mei 2018
19:00NUMANSDORP 1-HET WESTRAK 11 - 3Gravel
19:00BLEISWIJK 1-DASH '35 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00BTV E '68 1-PLASWIJCK '62 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00'T VELDJE 1-NIEUWERKERK 12 - 2Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00PLASWIJCK '62 1-BLEISWIJK 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00DASH '35 1-BTV E '68 13 - 1Gravel
19:00NIEUWERKERK 1-NUMANSDORP 13 - 1Gravel
19:00HET WESTRAK 1-'T VELDJE 12 - 2Gravel
vrijdag 1 juni 2018
19:00NIEUWERKERK 1-HET WESTRAK 13 - 1Gravel
19:00BTV E '68 1-BLEISWIJK 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 1-DASH '35 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00'T VELDJE 1-NUMANSDORP 13 - 1Gravel