Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1

Dames 3 (Vet)

Dames 3 (Vet)
Ellen Bross (Captain)7,8982(7)7,1970(6)
Riet v.d. Ende-Verkade8,9999(8)8,0632(8)
Ria v.d. Knaap8,9999(8)7,8964(8)
Trees Bergenhenegouwen8,9999(8)6,8255(6)
Ingrid Ammerlaan-Tavecchio8,9999(8)9,1098(8)
Thea Persoon8,7262(8)8,2516(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ZEVENHUIZEN 1770030
2BLEISWIJK 3750219
3OUD-BEIJERLAND 1740318
4CAPELLE 1740317
5PHARO 3720517
6WADDINXVEEN 2730415
7VLAARDINGEN 4710613
8KRIMPEN 2720511
dinsdag 10 april 2018
10:00CAPELLE 1-OUD-BEIJERLAND 11 - 4Roodzand Kunstgras
10:00VLAARDINGEN 4-KRIMPEN 22 - 3Roodzand Kunstgras
10:00WADDINXVEEN 2-PHARO 33 - 2Roodzand Kunstgras
10:00ZEVENHUIZEN 1-BLEISWIJK 33 - 2Roodzand Kunstgras
dinsdag 17 april 2018
10:00KRIMPEN 2-ZEVENHUIZEN 10 - 5Gravel
10:00BLEISWIJK 3-VLAARDINGEN 43 - 2Roodzand Kunstgras
10:00OUD-BEIJERLAND 1-WADDINXVEEN 23 - 2Gravel
10:00PHARO 3-CAPELLE 12 - 3Roodzand Kunstgras
dinsdag 24 april 2018
10:00CAPELLE 1-BLEISWIJK 32 - 3Roodzand Kunstgras
10:00VLAARDINGEN 4-PHARO 33 - 2Roodzand Kunstgras
10:00WADDINXVEEN 2-KRIMPEN 24 - 1Roodzand Kunstgras
10:00ZEVENHUIZEN 1-OUD-BEIJERLAND 14 - 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 8 mei 2018
10:00OUD-BEIJERLAND 1-VLAARDINGEN 43 - 2Gravel
10:00BLEISWIJK 3-WADDINXVEEN 23 - 2Roodzand Kunstgras
10:00PHARO 3-ZEVENHUIZEN 12 - 3Roodzand Kunstgras
10:00KRIMPEN 2-CAPELLE 11 - 4Gravel
dinsdag 15 mei 2018
10:00OUD-BEIJERLAND 1-PHARO 32 - 3Gravel
10:00CAPELLE 1-WADDINXVEEN 24 - 1Roodzand Kunstgras
10:00KRIMPEN 2-BLEISWIJK 32 - 3Gravel
10:00VLAARDINGEN 4-ZEVENHUIZEN 10 - 5Roodzand Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
10:00ZEVENHUIZEN 1-CAPELLE 15 - 0Roodzand Kunstgras
10:00WADDINXVEEN 2-VLAARDINGEN 43 - 2Roodzand Kunstgras
10:00BLEISWIJK 3-OUD-BEIJERLAND 12 - 3Roodzand Kunstgras
10:00PHARO 3-KRIMPEN 24 - 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
10:00VLAARDINGEN 4-CAPELLE 12 - 3Roodzand Kunstgras
10:00PHARO 3-BLEISWIJK 32 - 3Roodzand Kunstgras
10:00OUD-BEIJERLAND 1-KRIMPEN 22 - 3Gravel
10:00ZEVENHUIZEN 1-WADDINXVEEN 25 - 0Roodzand Kunstgras