Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1

MijnKNLTB: Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1

Dames 2 (Vet)

Dames 2 (Vet)
Jacqueline van Winden-v.d. Bosch (Captain)8,9999(8)8,1109(8)
Marijke van Vliet-de Jong8,6919(8)7,4635(7)
Heleen Pijl-Moerman8,7066(8)7,8309(7)
Cora van Eijken-Mulderij8,1744(8)6,6517(6)
Ariadne Klugt-Horbach8,9999(8)8,1651(8)
Carin Hoenderop-Igesz8,9999(8)7,7597(7)
Ennie van Driel7,5976(7)5,9444(6)
Miranda Gabriel8,5390(8)7,6443(7)
Erna Vermeer6,6603(6)6,8988(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1NIEUWERKERK 1760125
2TOP PAPENDRECHT 3760125
3PHARO 1760123
4BLEISWIJK 2730417
5LANGELAND 1710613
6DE GOUWE SMASH 1720513
7BE QUICK-GOUDA 1720512
8TVKL 1720512
dinsdag 10 april 2018
10:00BE QUICK-GOUDA 1-TVKL 13 - 2Gravel
10:00DE GOUWE SMASH 1-LANGELAND 12 - 3Gravel
10:00PHARO 1-NIEUWERKERK 14 - 1Roodzand Kunstgras
10:00TOP PAPENDRECHT 3-BLEISWIJK 23 - 2Hardcourt
dinsdag 17 april 2018
10:00TVKL 1-PHARO 12 - 3Kunstgras
10:00BLEISWIJK 2-DE GOUWE SMASH 13 - 2Roodzand Kunstgras
10:00LANGELAND 1-TOP PAPENDRECHT 32 - 3Kunstgras
10:00NIEUWERKERK 1-BE QUICK-GOUDA 13 - 2
dinsdag 24 april 2018
10:00DE GOUWE SMASH 1-TVKL 13 - 2Gravel
10:00BE QUICK-GOUDA 1-LANGELAND 13 - 2Gravel
10:00PHARO 1-BLEISWIJK 23 - 2Roodzand Kunstgras
10:00TOP PAPENDRECHT 3-NIEUWERKERK 11 - 4Hardcourt
dinsdag 8 mei 2018
10:00TVKL 1-TOP PAPENDRECHT 30 - 5Kunstgras
10:00BLEISWIJK 2-BE QUICK-GOUDA 13 - 2Roodzand Kunstgras
10:00LANGELAND 1-PHARO 11 - 4Kunstgras
10:00NIEUWERKERK 1-DE GOUWE SMASH 15 - 0Gravel
dinsdag 15 mei 2018
10:00DE GOUWE SMASH 1-TOP PAPENDRECHT 30 - 5Gravel
10:00LANGELAND 1-BLEISWIJK 21 - 4Kunstgras
10:00NIEUWERKERK 1-TVKL 15 - 0
10:00PHARO 1-BE QUICK-GOUDA 14 - 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
10:00TOP PAPENDRECHT 3-PHARO 13 - 2Hardcourt
10:00TVKL 1-LANGELAND 13 - 2Kunstgras
10:00BE QUICK-GOUDA 1-DE GOUWE SMASH 11 - 4Gravel
10:00BLEISWIJK 2-NIEUWERKERK 11 - 4Roodzand Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
10:00DE GOUWE SMASH 1-PHARO 12 - 3Gravel
10:00NIEUWERKERK 1-LANGELAND 13 - 2Gravel
10:00TVKL 1-BLEISWIJK 23 - 2Kunstgras
10:00TOP PAPENDRECHT 3-BE QUICK-GOUDA 15 - 0Hardcourt